O nas

Wrap Wrap Baby tworzy duet doradców noszenia w chustach i nosidłach miękkich po kursie zaawansowanym Clauwi:

       Małgorzata Krawiec – mama dwuletniego* Karola oraz dwa lata od niego młodszej Helenki. Zafascynowana tym, jak prawidłowa pielęgnacja i dotyk wpływa na dzieci – ukończyła kurs pielęgnacji neurorozwojowej i rozwoju dziecka w 1 r.ż  oraz została instruktorką masażu Shantala. Propagatorka karmienia piersią, właścicielka wstążkowej firmy Nakręceni na krążek, miłośniczka kotów i jeżdżenia na rolkach.

     Joanna Zimny – żeby poszerzyć swoją wiedzę ukończyła kurs pielęgnacji neurorozwojowej i rozwoju dziecka w 1 r.ż i pediatryczny kurs pierwszej pomocy. Prywatnie, jak sama mówi żona Zimnego, mama 12-letniej Hani i 2-letniej Antoni. Pasjonatka zdrowego trybu życia pokazuje na przykładzie własnej rodziny, że zbilansowana dieta, hartowanie i aktywny tryb życia, dają więcej korzyści niż jakakolwiek suplementacja. Wegetarianka, spokój ciała i duszy odnajduje podczas ćwiczeń na siłowni i spacerach z ukochanym psem Marleyem. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki, lubi poszaleć na koncertach.

 

*Wiek dzieci podany na styczeń 2017 ;)) następny update za jakiś czas 😉

LOGO WRAPWRAPBABY RGB

Połączyła nas miłość do chustowania. Najpierw jego praktyczna strona, bliskość z dzieckiem,wolne ręce i odciążony kręgosłup. Z czasem przyszło nieustające doskonalenie technik motania. Wpadłyśmy po uszy odkrywając kolorowy świat chust, ich niesamowite wzory, faktury i składy. Kobiety zazwyczaj marzą o nowych butach i torebkach, my o kolejnych szmatkach do naszych stosików. W realu budujemy środowisko chustomatek z Oleśnicy i okolic, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniami. W sieci dokumentujemy nasze dokonania, motania i zarażamy chustoświrstwem.

o nas

Od listopada 2015 możemy pochwalić się tym, że jesteśmy akredytowanymi doradcami niemieckiej Szkoły Noszenia Clauwi®, której celem jest propagowanie idei noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich oraz idei Rodzicielstwa Bliskości na całym świecie.

certyfikat-na-strone

Zaświadczenia ukończenia kursu podstawowego Szkoły Noszenia Clauwi